Топ 3 мантили од GUESS кои ќе го подигнат секој стајлинг

Во GUESS најдовме мантили од актуелната колекција пролет/лето 2019, кои заслужуваат посебно внимание.

Три елегантни и трендовски мантили најдовме во GUESS кои ќе го подигнат секој стајлинг без разлика дали ги комбинираме со покежуал облека или ги носиме во елегантна модна комбинација. Нијансите се соодветни за различни комбинирања, а сите ја потенцираат женственоста благодарение на кројот и ременот кој го нагласува струкот.

Може да ги нарачате и онлајн на официјалната страница на Фешн Груп – ТУКА.

Ова се нашите фаворити кои со задоволство ги носиме.

 

x

Check Also

Папаз во Сараево пречекан со голем аплауз за модната ревија од лимитираната колекција Три

Македонскиот моден дизајнер Папаз предизвика големо внимание во Сараево со неговата луксузна ...