Топ 3 модели на чевли со високи потпетици со „анимал“ принт, достапни во продажба

Анимал принтот останува во тренд и за сезоната на потопли денови, а што има пожествено од убав пар чевли со високи потпетици и популарниот принт.

Три прекрасни модели најдовме во брендираните продавници на Фешн Груп, од колекциите пролет/лето 2019. Достапни се во продажба и на официјалната онналн страница на Фешн Груп – ТУКА. 

Одберете си го вашиот фаворит.

Mango

Parfois

Steve Madden

x

Check Also

Отворање на нови продавници Parfois во Тетово и Битола

Вашиот омилен протугалски бренд за асесоари Parfois – поблиску до вас! Сега, со ...