Топ 4 цветни фустанчиња од новата колекција на MANGO

Популарната шпанска модна марка Манго продолжува да не расположува со убави модели, а овојпат погледот го насочуваме кон фустанчињата со флорален принт.

Од новата колекција одбираме (најмалку) четири фустанчиња кои со задоволство ги носиме во преодната сезона, но и понатаму – во пролетните и летните денови.

Одлично се комбинираат и со чизми, во дожливите временски услови, како и со салонки на работното место.

Во зависност од вкусот, одберете си ја соодветната должина и бојата на материјалот.

Погледнете го нашиот топ 4 избор.

x

Check Also

Катарина Јовановска ја освои тутулата најфотогенична на изборот за убавина ЕВРОАЗИЈА 2021

Во Анталија, Турција се одржа изборот за Кралица на Евроазија 2021 (Queen ...