Топ 5 деним летни фустанчиња достапни во нашите продавници

Тексасот е секогаш модерен, но во летните денови особено е пријатен за носење (и лесен за комбинирање) уште кога станува збор за тексас фустанчиња…

Со задоволство ги носиме во секакви „кежуал“ прилики, ги комбинираме и со рамни сандали, како и со платнени или кожени патики, додаваме предимензионирани обетки, трендовска плетена чантичка (најголем избор на плетени чанти има во Манго) и подготвени сме за жешкиот градски асфалт.

Барате шармантно тексас фустанче по пристојна цена? Еве ги нашите 5 фаворити достапни во продажба.

mango

levis

mango

springfield

springfield

 

x

Check Also

ФОТО/Вака се носи кариран дезен на 20, 30, 40, 50 години: Учиме од Кејт Мидлтон и Викторија Бекам

Се ближат празниците кои меѓу другото ги врзуваме и со карираниот дизајн, ...