Топ 5 модели на тексас сукњички од популарните модни марки

Се разбира дека таксасот никогаш не излегува од мода, а на пролет и во лето со особено задоволство носиме тексас сукњички кои се попријатни дури и од фармерките.

guess

Од пролетната понуда на популарните модни марки одбравме пет модели на тексас сукњички во кои уживаме во првите денови на пролетта (а секако, ќе ги носиме до крајот на летото).

За младите и „згодниците“ тука се мини сукњите од тексас кој одлично „стојат“ со патики или рамни сандали во комбинација со памучна маичка или блуза.

Во LEVIS пак, најдовме широко тексас здолниште за „кежуал“ излегувања кое одговара на сите форми на телото, а во SPRINGFIELD најдовме класичен модел украсен со џебови кој сигурно ќе го замени нашиот омилен пар фармерки.

Во продолжение погледнете ги нашите 5 фаворити достапни во продажба.

guess

levis

levis

levis

springfield

x

Check Also

Тајните ерогени зони на хороскопските знаци

Секој хороскопски знак има најмалку една или две скриени ерогени зони на ...