Топ 5 модни парчиња со „анимал“ принт од ZARA

Првите есенски колекции веќе ги полнат полиците во продавниците, а како тренд број 1 доминираат модните парчиња со „анимал“ принт.

Од тигрести до змијски принтови, се е во знакот на анимал принтот, а на оваа модна манија која ќе не следи во сезоната на студени денови, се приклучи и шпанската модна марка Зара.

Па, ако сте и вие за анимал принтот, погледнете ги нашите 5 предлози.

 

x

Check Also

Анастасија Ј. Гапиќ: Трендовска плус-сајз колекција за есен-зима за жени со самодоверба

За трендот оваа сезона есен-зима за дамите со облини, како и потребата ...