Топ 5 нови чанти од ZARA

Зимската колекција на Зара се надополнува со преубави модни додатоци, а овојпат одбираме чанти во бојата на страста.

Од трендовската бургунди нијанса до силно црвена – погледнете ги новите чанти од Зара во најразлични нијанси на црвената боја. И моделите се шик, може да избирате повеѓу елегантни плик модели до минијатурни clutch чанти или популарните shopper чанти од кожа или плетени.

Моделите се украсени со метални копчиња, алки, големи џебови, бисерчиња и други украси.

Еве ги нашите пет фаворити.

x

Check Also

Десет причини зошто идните студенти треба својот кариерен пат да го започнат со упис на УКИМ  

Изборот на универзитетот при продолжување на образованието е клучниот чекор кон создавањето ...