„Кежаул„ Манго сандали одлични за комбинации со фармерки

Топ 5 сандали од летната колекција на MANGO кои се веќе ѕвезди на Инстаграм!

Никогаш доста од чевли, нели?!

Со оглед на тоа што годинава летото порани, тргнавме во потрага по нови модели на сандали соодветни за модата за високите температури. И, жежок избор најдовме во Манго.

Од сандали со врвци до плетени „влечки“, погледнете ги овие „must have“ летни обувки од Манго кои веќе ги освоија социјалните мрежи. Во продолжение, неколку инспирации и како да ги комбинирате ова лето.

жолти сандали со точкаст принт, на врзување

плишани фенси балетанки

лесни чевли во кафена нијанса

плишот никогаш не бил толку секси!

 

x

Check Also

Листа на желби: Карирани чевли од BERSHKA за есен 2018

Карираните материјали и принтови остануваат актуелни и оваа есен. BERSHKA во есенската ...