Топ 5 сандали во кои сме вљубени овие пролет/лето

Во новите колекции на популарните модни марки наоѓаме различни модели на сандалчиња за потоплите денови, но 5 модели особено ни се допаѓаат.

Ѕирнете ги нашите 5 предлози.

Црвените римјанки од Mango

Сатенските сандали во живи бои од Stradivarius.

Бледо розовите сандали на врзување од H&M

Сребрените рамни сандалчиња од pull&bear

Пудра розовите сандали со врвци од &Other stories

 

x

Check Also

Фолтин на минусни температури ја собра Битола на Зимска приказна

Синоќа во Битола со големиот концерт на Фолтин започна “Зимска приказна” проект ...