Топ 7 комбинезонки од MANGO за дневни и вечерни дотерувања

MANGO ни го даде и тоа задоволство – во есенската колекција најдовме преубави комбинезонки, и да – со задоволство ќе ги носиме и во сезоната на постудени денови!

манго

Секогаш го обезбедуваат оној „вау“ изглед, а и ни заштедуваат време при изборот на облеката – едно парче кое решава се! Сега, го комбинираме во зависност од приликата, со елегантни сакоа или пак, со кожени јакнички, предимензионирани тексас јакни, кардигани или раскошни пуловери.

Ако сте и вие „за“ едно супер модно парче – комбинезонки, погледнете во фотогалеријата што ни носи MANGO.

 

 

x

Check Also

ФОТО/Вака се носи кариран дезен на 20, 30, 40, 50 години: Учиме од Кејт Мидлтон и Викторија Бекам

Се ближат празниците кои меѓу другото ги врзуваме и со карираниот дизајн, ...