Топ 7 најпродавани летни сандали од MANGO

Листата на бестселери од летната колекција на Манго ја предводат отворените сандали со висока потпетица, но високо котираат и сандалите со ефект на змијска кожа.

За оние кои сакаат модели без нагласено висока потпетица, тука се сандалите со металик ефект и уште неколку модели со полна потпетица, односно рамни сандали.

Погледнете ги нашите фаворити во фотогалеријата.

x

Check Also

Листа на желби: Црното плишано сако од MANGO и синото сако од GUESS

Почнавте ли да размислувате со што ќе се подновите за празничната, декемвриска ...