Топ 8 модни парчиња од ZARA во трендовска неонска нијанса

Ви се допаѓаат или не – модните парчиња во неонски бои доминираат со пролетната/летната сезона и се еден од најпосакуваните трендови.

Неонсите нијанси не треба да бидат резерворани само за храбрите. Секако, дека гарантираат привлекување на вниманието, но забавно е да пробате да ги носите, особено во текот на летото, кога тенот е потемнет, а тие уште повеќе го истакнуваат исончаното тело и лице.

Во ZARA најдовме повеќе модни парчиња во неонска портокалова, розова, жолта и зелена нијанса. Комбинациите се бројни – ваше е да одберете.

x

Check Also

Кендал Џенер е ѕвезда во кампањата Giambattista Valli x H&M

Лансирана е кампањата Giambattista Valli x H&M, а долго очекуваната колекција ќе ...