Топ 9 модели на есенски кратки чизмички од ZARA

Популарната шпанска модна марка Zara ни носи низа модели на чизми за есен, со висина до глуждовие, а ние ви ги претставуваме нашите фаворити.

За десетина дена официјално ќе пристигне есента, а популарните брендови во продавниците веќе ги изложија своите есенски колекции.

Денес ви доаѓаме на помош со за нас најубавите модели на чизмички од Зара. Зашто најубави? Затоа што можат да се комбинираат речиси со се, еднакво добро изгледаат и со фустан и со здолниште и со фармерки.

Проверете го во продолжение нашиот топ 9 избор.

x

Check Also

Нов тренд водич на MANGO: ACE YOUR GAME 2021 (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Манго го следи атлетскиот тренд со неодамнешниот моден водич наречен: Ace Your ...