Топ 9 најбарани летни модни парчиња од H&M

Како пристигнуваат летните колекции од Х&М (а ги полнат дуќаните еднаш во неделата со нови модни парчиња), веќе неколку модели погодија повеќе вкусови и се издвоија како фаворити за претстојната сезона.

сина кошула со бели риги

Се разбира, сите овие модни парчиња се во согласност со актуелните трендови, но нивната предност, меѓу другото, е и во практичноста и лесното носење.

Природните материјали пак, дополнително направија овие топ 10 парчиња од Х&М да бидат на листата на бестселери. Меѓу нив, најдовме костими за капење, фустани, кошули…, па се до кратки панталончиња во комбинација со летно сако.

Проверете во фотогалеријата.

x

Check Also

Чевлите со квадратна форма се хит за есен/зима 2019

Италијанската луксузна модна марка Bottega Veneta прва го започна трендот на чевли ...