Топ моделот Риан ван Ромпеј ги претставува новите трендови на Zara

Риан ван Ромпеј е ѕвезда во новата кампања на Zara насловена Crossover дизајнирана за сезоната пролет-лето 2020. 

Тренди водичот на популарната модна марка ги претставува новите трендови од колекцијата. Риан позира во долги капути, блузи со бохо принт и плисирани здолништа. Додека фустаните се лелеави и со богати принтови, многу женствени, костумите и палтата се со машки крој. Погледнете што ни носи Зара за сезоната на потопли денови. 

x

Check Also

Македонски познати лица во новата кампања на Моден Викенд Скопје

Ѕвездата Јана Бурческа, писателката Ксенија Николова, дизајнерката Стефанија Насеска и ракометарката Викторија ...