Топ 5 Инстаграм профили на најбараните модели кои можете да ги следите

Ако сакате први да дознаете што се случува на забавите, на сцената и секако зад неа за време на модните недели, можете да ги следите Инстаграм профилите на познатите модели.

Овие манекенки се побрзи од најбрзите фотографи и секојдневно на своите Инстаграм профили објавуваат интересни и актуелни фотки.

Кара Делавињ

kara delavinj

Карли Клос

karli

Ања Рубик

anja rubik

Џоан Смолс

joan

Коко Роча

koko roca

x

Check Also

Скопје станува регионална трговска престолнина: СЕ ОТВОРА ИСТ ГЕЈТ МОЛ – НОВ ЦЕНТАР ЗА МОДА И ЗАБАВА

Скопје станува многу динамичен град со голем потенцијал за напредок и просперитет, ...