Топ 5 најнепрактични фустани во 2013 година

Црвениот ќилим секогаш е во знакот на максимално дотераните убавици кои се натпреваруваат која ќе има пораскошен фустан. Ама, раскошноста некогаш носи и неволји.

Џенифер Лоренс на доделувањето на Оскар

Џенифер Лоренс на доделувањето на Оскар

Иако глумиците и пејачките за свечените пригоди се подготвуваат со денови обидувајќи се да се претстават во најдобро светло, не минува се како што ќе замислат.

 

Софија Вергара во борба со патентот кој најпосле пукна

Софија Вергара во борба со патентот кој најпосле пукна

Така „парадата“ на презентација на фустанот може да се претвори во вистински кошмар.

Кара Тоинтон на доделувањето на наградите БАФТА

Кара Тоинтон на доделувањето на наградите БАФТА

Веруваме дека овие ѕвезди ќе сакаат што побрзо да ја заборават 2013 година.

Вилнелија Форсат

Вилнелија Форсат

 

Мили Макинтош

Мили Макинтош

 

x

Check Also

Карди Би се збогува со сопругот после три години брак

Карди Б(27) и нејзиниот сопруг Офсет (28) се разведоа по само три ...