Топ три модни комбинации за празнично дотерување од ORIGINAL MARINES

Дотерајте си ги дечињата во италијанси стил за празничната атмосфера. А, ние ви даваме идеи за модни комбинации од „глава до пети“.

Не заборавајте дека црвената боја е среќна и добитна комбинација за новогодишните и божиќните празници, кога се девојченцата во прашање.

Еве ги нашиот избор на топ 3 комбинации (две за девојченца и една за момченца), а во продавниците ORIGINAL MARINES ќе добиете безброј други совети и идеи.

 

Во продавниците ORIGINAL MARINES (во Скопје Сити Мол, на втори кат, и во Капитол Мол, на трети кат – во состав на продавницата Крш) во тек се попустите од дури 50 %. 

x

Check Also

Извојувајте ја главната „Шопинг победа“ преку плаќање со HalkPay на Халкбанк

Халкбанк АД Скопје со секој проект покажува дека е банка на луѓето. Од ...