Топла препорака: Едноделни пижамчиња од есенската колекција на Carter`s

Есенската колекција пристигна во Carter`s, носејќи ни преубави и практични дизајни за најмалите, а овојпат се одлучуваме да ви ги претставиме пижамчињата со величини од 12 месеци до 4 години.

Со весели мотиви, принтови и апликации пижамите за нашите најдраги не се само преслатки на изглед туку се и фунционални – имаат гумирани стапала кои спречуваат лизгање, лесни се облекување и слекување и многу пријатни за спиење.

Достапни се во продажба во брендираните продавници Carter`s – Скопје Сити мол, Капитол мол, Веро центар (приземје) и Remall во Тетово.

Во продолжение, погледнете дел од моделите.

x

Check Also

Деца оставете ги телефоните, ајде да цртаме!

Моќта на детската имагинацијата е неограничена и може да создаде сценарија на ...