Топлес фотосесија на Ким Кадашијан, премногу фотошоп?

Ким Кардашијан ја краси насловната страница на списанието Ел, додека во едиторијалот позира во топлес издание.

Кардашијан е повторно актуелна на социјалните мрежи, овојпат со новата фотосеија објавена во списанието Ел. Коментарите од фановите на Кардашијан главно се движат околу тоа дали е премногу употребена фотошоп интервенција за таа да изгледа видно истенчена особено на пределот околу колквите и нозете.

Меѓу фотографиите во едиторијалот, се појавуваат и некои на кои таа позира топлес.

Во продолжение, погледнете дел од фотосесијата.

 

x

Check Also

Среќен роденден „Исцелител“ – една година од светската премиера

Денеска изминува една година од светската премиера на Исцелител, дебитанскиот филм на ...