Топлес фотосесија на Лејди Гага (ФОТОСЕСИЈА)

Контроверзната пејачка се распоблече за „В“ магазинот.

Погледнете ја трансформацијата на Гага, како да станува збор за четири различни девојки.


 

x

Check Also

Кендал Џенер – лице на новата кампања на Мисони

Под сонцето на Мексико, во идилична атмосфера на пустината, топ моделот Кендал ...