Топлес фотосесија на Рита Ора за списанието Clash (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Есенското издание на списанието Clash ги почести своите читатели со голема фотосесија на пејачката Рита Ора која позира топлес.

Причината за фотосесијата е секако, маркетинг, овојпат за новиот албум на Рита Ора, кој инаку, доцни со излегувањето. Во инетрвјуто кое го следи разголениот едиторијал, пејачката зборува за тоа дека доцнењето на албумот е резултат на нејзината перфексија и дека сака да гопкаже врвен квалиет. Меѓу другото Ора напоменува дека почнува позрел период од животот, а со тоа и ново животно поглавје.

Во продолжение, погледнете ја фотосесијата.

x

Check Also

Седа коса: тренд што обедини многу sвезди во движењето „без боја“ – од Енди Мекдауел до Џејн Фонда, Џоди Фостер, Џејми Ли Кертис до…

Кој рече дека седата коса им одговара само на мажите? Од Енди ...