Торта во форма на Шанел чанта за роденденот на Лила (ФОТО)

Лила го прослави роденденот во кругот на најблиските пријатели во домашна атмосфера, а тортата – чанта Шанел беше причина повеќе за добро расположение.

lila 1

Убавата водителка очигледно е како црвеното врвно вино, па годините и се само предност. И овој роденден помина во весела атмосфера, во кругот на најблиските пријатели.

lila 3 А дека на Лила и се слабост освен чевлите, и чантите, забележа и фотоапаратот кој го овековечи подарокот торта во форма на чантичка Шанел.

Среќен роденден Лила!

 

x

Check Also

Скопје Сити Мол стартува со Black Friday Week

Black Friday во Skopje City Mall не е само еден ден. Ниту ...