„ТОТАЛНА ЧИСТКА“ ПРОДОЛЖУВА ВО САРА ФЕШН и РЕД СТАР!

Супер акцијата на долна облека, пижами, хулахопки и чорапи во продавнциите на Сара Фешн и Ред Стар, по барање на своите потрошувачи, продолжува до 29.02.2020, сабота.

Овој пат со зголемена понуда со дополнителни попусти и акцисики цени.

Погледнете дел од нивните производи со фантастични цени, а појдете во продавнциите на Сара Фешн и Ред Стар за да го купите омиленото парче долна облека или хулахопки со тотално добри цени!

x

Check Also

ФОТО/Вака се носи кариран дезен на 20, 30, 40, 50 години: Учиме од Кејт Мидлтон и Викторија Бекам

Се ближат празниците кои меѓу другото ги врзуваме и со карираниот дизајн, ...