Тренд на неделата: Јакна Тимберленд (Timberland)

За постудените денови избравме за вас јакна од модната марка Тимберленд (Timberland).

Топла и пријатна за носење, со вообичаено висок и препознатлив квалитет на Тимберленд  

 timberland-jakna

 

Може да ја најдете во продавниците на Timberland во Рамстор Мол и Скопје Сити Мол

 

x

Check Also

Празничен шопинг: Во Carter`s & OshKosh! попустите се сè уште во тек

Почувствувајте ја магичноста на празничниот шопинг – израдувајте ги најмилите со ново ...