Тренд на недела: Чизми со леопардски принт од Steve Madden (достапни во продажба во Fashion&Friends)

Погледнете ги овие елегантни и трендовски чизми со леопардски принт од Steve Madden, колекција пролет/лето 2019.

А кој би им одолеал?!

Чизмите со висина до глуждовите и со висока, тенка потпетица е се што ни треба во преодната сезона и пролет 2019.

Денес, како и секој 15-ти, сите производи во онлајн продажба се достапни со попуст од 15 %. Проверете – ТУКА.

Достапни се во продажба и во мултибренд продавницата „Фешн енд Френдс“ во Скопје Сити Мол.

x

Check Also

Најфраерскиот бренд мисли на вашите деца, во Original Marines попусти до 50 %

Кој еднаш купил барем едно модно парче од Original Marines, секогаш се враќа ...