Тренд на неделата: Geox патики пролет/лето 2016

Од денес, достапни се кај нас во продажба Geox патиките од новата пролет/лето ’16 колекција. 

Овие трендовски кожени патики ја регулираат топлината на стопалата и ги оддржуваат суви во текот на денот.

trend 6

Ги носиме буквално со се, дури и со костум за на работното место и со фустан и сукња за вечерни излегувања.

Патиките се достапни во бела и светло златна боја во продавницата Geox во Скопје Сити мол.  

x

Check Also

Над 26.000 основци научија како да ги заштитат здравјето, безбедноста и животната средина

Околу 8.400 ученици од 112 основни училишта во 17 општини и градови ...