Тренд на неделата: 5 Springfield модни парчиња кои ги сакаме!

Овојпат, не можевме да се одлучиме само за едно модно парче, па одбравме 5.

sp 1

Модни парчиња од Springfield, инспирирани од 70-те години, кои ни ја стоплија зимата (и срцето!).

Тука се и шарите и крзното и ресите, па лесно ги комбинираме со џинс и панталони, со патики, чизмички па и со трендовските кломпи.

sp09

sp 7

sp 3

sp 877

Одберете си го вашиот тренд на празничната недела во продавниците Springfield.

Springfield ГТЦ
Springfield ТЦ Рамстор
Springfield Skopje City Mall I кат
Springfield Куманово

  

x

Check Also

Сонувајте слатко во пижамите на Carter`s (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Carter`s не престанува да не радува со новите модели со кои се ...