Тренд на неделата: „Бајкерски“ јакни со ефект на кожа од MANGO

Погледнете ги овие преубави јакни со ефект на кожа со кои и најтмурните есенски денови ќе станат весели. Достапни се во повеќе трендовски бои – зелена, светло и темно розова, светло сина, црвена и класична црна нијанса.

Одлично се комбинираат и со фармерки, со панталони, но и со омиленото есенско фустанче.

Искористете ја можноста за паметен шопинг на ова неодоливо модно парче – јакните моментално се на промоција со 20 отсто попуст!

Достапни се продажба во продавниците MANGO.

 

x

Check Also

На слончето на Халкбанк му треба име! Биди кум на новата маскота за Детско штедење и можеш да добиеш 10.000 ден

Во октомври, месецот на штедење, Халкбанк ја претстави својата нова маскота за ...