Тренд на неделата: Балетанки од GEOX

Барате есенски балетанки? Најубавите веќе ги најдовме во колекцијата есен/зима 2018/19 на GEOX.

За тренд на неделата овојпат се одлучуваме за удобните, модерни балетанки од GEOX. Имаат сосема мала потпетица, доволно за да не поткренат и совршена за да можеме дури и да „протрчаме“ низ нашите секојдневни активности.

Овие елегантни балетанки достапни се во црна боја и во модел со црвени апликации, а двата модела се украсесени со ремче со токи во златна нијанса.

Не треба да напоменуваме дека стапалата во чевлите на GEOX секогаш се чувствуваат пријатно и одморено, по што е препознатлива оваа врвна италијанска марка.

Во фотогалеријата, одберете си го вашиот модел кој може да го нарачате на официјалната веб-страница на FASHION GROUP – ТУКА.

 

x

Check Also

И деца ќе учествуваат на „Трчај бе“ во Битола на 15-ти Септември

Немој да трчаш, ќе се испотиш! Застани, ќе паднеш, доста со трчање ...