Тренд на неделата: Балетанки од PARFOIS

Има ли нешто попрактично и полесно за носење од добар пар балетанки?!

За тренд на недалата овојпат ги одбираме балетанките во нежна нијанса од колекцијата пролет/лето 2019 на PARFOIS.

Зашилените врвови ги прават женствени, а минималната потпетица е украсена со златна нијанса.

Се разбира, нема да ви сугерираме овојпат со што би ги носеле, зашто овој чифт балетанки одлично се комбинира буквално со се!

Достапни се во продажба во брендираните продавници PARFOIS, како и во онлајн продажба на официјалната страница на Фешн Груп – ТУКА. 

 

x

Check Also

Детска програма на Скопје Креатива 2019

Во рамки на осмото издание на „Скопје Креатива 2019“ што ќе се ...