Тренд на неделата: Блуза од REPLAY (која ја носиме и со фармерки и со здолниште)

Убава вест во врнежливиот понеделник – во колекцијата пролет/лето 2019 на модната марка REPLAY најдовме блуза која ни го разубави денот. А, и вам може да ви го разубави (и неделата и пролетта), достапна е во продажба во REPLAY и во онлајн продажба на официјалната шопинг страница на Фешн Груп – ТУКА. 

Памучната блуза во светла нијанса, украсена со логото на REPLAY ја комбинираме во секоја „кежуал“ комбинација, но подеднакво одлично „стои“ и во комбинација со здолниште со шарен принт или здолниште во живи, весели нијанси.

Од обувки, одбираме патики за целосно трендовски изглед.

 

 

x

Check Also

ТВ-серијата „Зоки Поки“ продолжува да ја освојува Скандинавија

ТВ-серијата „Зоки Поки“ продолжува да ја освојува Скандинавија. По најавата за емитувањето ...