Тренд на неделата: Боди од women’secret

Барате инспирација за сезоната на празниците? Ние најдовме супер модно парче во women’secret кое е истовремено и толку секси, женствено и многу елегантно.

Дизајнерите од women’secret внимавале на секој детаљ и ништо на ова боди не е случајно скроено. Проѕирни се ракавите и деколтето, што го прави совршено да се искомбинира со женствени панталони или здолниште со миди должина (не заборавајте на салонките со висока потпетица).

Цената е супер, особено кога ќе се земе предвид врвниот квалитет препознатлив за брендот women’secret, а ова боди може да го нарачате и во онлајн продажба на официјалната страница на Фешн Груп – ТУКА.

И уште една убава вест – овој викенд има 30% намалување на цела колекција!

x

Check Also

Нова колекција во Original Marines, нема изненадувања – најдобри се!

Во продавниците на Original Marines пристигна новата колекција. Претпоставувате веќе? Најдобри се. ...