Тренд на неделата: Бомбер јакна од Scotch&Soda 

Прва на нашата шопинг листа за оваа недела (и сезона) ја ставаме бомбер јакната од модната марка Scotch&Soda со светликав сребрен ефект.

Фраерската јакничка одлично „стои“ во сите кежуал и спортски комбинации, а уживаме да ја носиме со омилените фармерки.

Достапна е во продажба во мултибренд продавницата Fashion&Friends во Скопје Сити Мол.

Погледнете ја одблизу.

 

x

Check Also

Над 26.000 основци научија како да ги заштитат здравјето, безбедноста и животната средина

Околу 8.400 ученици од 112 основни училишта во 17 општини и градови ...