Тренд на неделата: Бомбер јакна од Springfield на попуст по супер цена!

Очите ни се вперени во трендовската и топла бомбер јакна од модната марка Springfield.

Супер веста е што сега е достапна во продажба на попуст, и може да биде ваша по цена од само 2.499 денари!

Бомбер јакната во нежна розова нијанса одлично „стои“ со секоја „кежуал“ модна комбинација, внесувајќи и шарм.

Побарајте ја во Springfield.

 

 

x

Check Also

Сè уште се актуелни попустите до 50 % во Carter`s & Oshkosh, побрзајте!

Омилените модни марки за нашите бебенца и дечиња, Carter`s & Oshkosh, сè уште ...