Тренд на неделата: Бунда од вештачко крзно од MANGO

Од колекцијата есен/зима 2018 на MANGO ја издвојуваме оваа преубава макси бунда која ќе го поткрене секој стајлинг.

Топла и со модерен дизајн, совршена е за сезоната на студени денови, а лесно ја комбинираме со панталони, фустан или фармерки, во зависност од пригодата.

Достапна е во продажба во продавниците MANGO, а може да ја купите и преку официјалната онлајн страница на Fashion Group – ТУКА. 

Во продолжение, погледнете ја „одблизу“.

x

Check Also

Дружење со најпопуларниот словенечки автор за деца и млади

Денска на саемот на книгата со почеток од 17 часот посетителите ќе ...