Тренд на неделата: Чанта од PARFOIS

Модната марка PARFOIS ни ја донесе пролетта и веселото модно расположение.

Тешко дека може да се одлучиме за еден модел на чанта од пролетната колекција на PARFOIS (достапна во продажба). За оваа недела, го предлагаме моделот достапен во продажба во класична, безвремена црна нијанса и трендовската која освојува со складното шаренило на бои.

Внатрепниот дел пак, овозможува одлична организација на предметите без кои не излегуваме од дома.

Накусо, чанта која не може, а да не ја обожуваме!

Побарајте ја во брендираните продавници PARFOIS, како и на официјалната шопинг страница на Fashion Group – ТУКА.

 

x

Check Also

Ученици од Центар ќе бидат стипендисти на актерската школа на Весна Петрушевска

Со задоволство ја информираме јавноста дека од денеска започнува учебната година по ...