Тренд на неделата: Чанта со ремен за околу појас од REPLAY

За тренд на неделата овојпат се одлучуваме за оваа преслатка женска чанта од REPLAY. Многу практична е за носење, благодарение на ременот за околу појас.

Чантата е достапна во две нијанси – црна и сребрена.

Во продажба е во брендираната продавица REPLAY во Скопје Сити мол, а може да си ја купите и онлајн на официјалната страница на Фешн Груп – ТУКА. 

x

Check Also

Под мотото „Штедиме за сите наши желби“ ХалкБанк организира интерактивно едукативен настан во ЗОО Скопје

ХалкБанк, традиционално месец октомври го посвети на подигнување на свеста за важноста ...