Тренд на неделата: Чанти од Parfois со две лица

Барате трендовска чанта по пристојна цена, практична и лесно прилагодлива на секакви модни изгледи? Не талкајте низ продавниците, во Parfois се најдобрите модели на чанти кои имаат две лица.

Нијансите ги подогуваат различните вкусови, од класични црни, сини и бели тонови до нежни пастелни бои со металик финиш. Тука се и популарните „nude“ нијанси кои навистина „одат“ баш со се!

„Фрлете“ поглед на нашиот неделен избор во фотогалеријата, и – се гледаме во брендираните продавници Parfois во Скопје сити мол и Рамстор мол.

 

x

Check Also

ТВ-серијата „Зоки Поки“ продолжува да ја освојува Скандинавија

ТВ-серијата „Зоки Поки“ продолжува да ја освојува Скандинавија. По најавата за емитувањето ...