Тренд на неделата: Чантичка со колан од Guess

Guess ни носи (како и секогаш) шик модни парчиња за сезоната есен/зима 2019.

Од новата колекција на американската модна марка Guess, ја издвојуваме оваа чантичка со колан. Мала е и практична, па лесно ја носиме секаде со себе, а таа ни додава шарм на секоја модна комбинација.

Достапна е во продажба во мултибренд продавницата Fashion & Friends (во Скопје Сити мол), во пудра-розова нијанса и во црна боја. 

Може да си ја купите и на официјалната онлајн шопинг страница на Fashion Group – ТУКА. 

 

x

Check Also

Празничен шопинг: Во Carter`s & OshKosh! попустите се сè уште во тек

Почувствувајте ја магичноста на празничниот шопинг – израдувајте ги најмилите со ново ...