Тренд на неделата: Часовник од Parfois

Часовниците се најубавиот украс на раката, а најтрендовски часовници во нашиот град, најдовме во Parfois.

Предноста на оваа модна марка (која ја обожаваме) е и во тоа што цените се пристапни, па накитот и модните додатоци може да си ги дозволуваме почесто.

За тренд на неделата, без размислување, го „прогласуваме“ овој Parfois часовник достапен во продажба во сребрена и златна нијанса.

Фраери, ако ви е потребна инспирација за фенси подарок за Денот на вљубените, не размислувајте двапати.

Часовницит се во продажба во Parfois во Скопје Сити мол и Рамстор мол.

 

x

Check Also

Тренд на неделата: Секси моден изглед, блузичка и панталони со флорален принт од GUESS

Модна комбинација за летните денови која ќе ги собере сите погледи. Дизајнерите ...