Тренд на неделата: Чевли со змијски принт од Geox

Актуелниот змијски принт го најдовме во најубаво издание во колекцијата пролет/лето 2018 од Geox.

Кожените салонките на високи потпетици се совршени за елегантни модни решенија и свечени пригоди. Секако, некој ќе ги носат храбро и со слим-фит фармерки, за вечерни излегувања, неспорно освојувајќи го вниманието.

Добро ќе ни дојдат за стилизиран изглед во летниот период на матурски, свадби и забави!

Достапни се во повеќе бои, во продавниците Geox, како и во онлајн продажба на официјалната Интернет страница на Fashion Group – ТУКА.

x

Check Also

ТВ-серијата „Зоки Поки“ продолжува да ја освојува Скандинавија

ТВ-серијата „Зоки Поки“ продолжува да ја освојува Скандинавија. По најавата за емитувањето ...