Тренд на неделата: Чизми до глужд од Geox

За тренд на неделата ги одбравме овие неодоливи чизми до глужд од Geox. 

Освен убавиот дизајн, чизмите се многу удобни за носење благодарение на мемориската влошка која целосно е прилагодлива на формата на стапалото.

Ги носиме и на работното место и на градските прошетки, а ги комбинираме и со елегантен и со кежуал стил.

Достапни се во продажба во кафена и црна боја во Geox во Скопје Сити мол. 

x

Check Also

Тренд на неделата: Костим за капење од WOMEN’SECRET во прекрасни нијанси

Најубавите костими за капење, и годинава, ги најдовме во WOMEN’SECRET, а овој модел ...