Тренд на неделата: Чизми од брендот INUIKII

За тренд на неделата ви ги препорачуваме чизмите од брендот INUIKII.

Швајцарско-шведски тим со полна пареа и ентујзијазам стои зад брендот INUIKII со цел да ја претворат вашата зима во пријатно и магично искуство!

Достапни се во продажба и во онлајн продажба на официјалната страница на Фешн Груп – ТУКА. 

 

x

Check Also

Тренд на неделата: Секси моден изглед, блузичка и панталони со флорален принт од GUESS

Модна комбинација за летните денови која ќе ги собере сите погледи. Дизајнерите ...