Тренд на неделата: Чизми од Timberland

Внесете пролетно расположение во вашето секојдневие со овие „цветни“ чизмички од колекцијата есен/зима на Timberland.

Со задоволство ги носиме во студените денови и на секакви зимски услови, а благодарение на врвниот материјал – препознатлив во дизајните на Timberland – сигурни сме дека ќе ги носиме повеќе сезони. 

Лесно се комбинираат за секоја „кежуал“ пригода, удобни се за носење преку целиот ден, а толку се модерни што додаваат посебен шарм на секоја модна комбинација.

Достапни се во продажба во Timberland.

 

x

Check Also

Празничен шопинг: Во Carter`s & OshKosh! попустите се сè уште во тек

Почувствувајте ја магичноста на празничниот шопинг – израдувајте ги најмилите со ново ...