Тренд на неделата: цветни комбинезонки Springfield

Ако за некое парче облека може да кажеме дека е вистински хит оваа пролет/лето, без размислување тоа се комбинезоните.

kombi6

По нешто посебно ќе го запамтиме ова лето – по големото враќање на комбинезонките кои од модните писти молскавично брзо ги освоија улиците на светските метрополи, но и црвените ќилими на најголемите фестивали и настани.

kombi2

Голем број на холивудски ѕвезди не останаа имуни на ова неодоливо парче облека кое е толку удобно за носење и моќно да го трансформира нашиот изглед од лежерен до елегантен, во зависност од модните додатоци со кои ќе го искомбинираме.

Побарајте ги овие цветни комбинезони во Springfield ГТЦ, Springfield ТЦ Рамстор, Springfield Skopje City Mall и Springfield Куманово.


x

Check Also

ТВ-серијата „Зоки Поки“ продолжува да ја освојува Скандинавија

ТВ-серијата „Зоки Поки“ продолжува да ја освојува Скандинавија. По најавата за емитувањето ...