Тренд на неделата: Долна облека Women’secret

Тренд за оваа недела е од колекцијата есен/зима 2014 на Women’secret. 

ws-r2

Чувствувајте се пријатно и самоуверено во оваа прекрасна долна облека од Women’secret.
 wsp11

 

Достапни во продавницaтa на: Women’secret во Скопје Сити Мол

x

Check Also

Сонувајте слатко во пижамите на Carter`s (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Carter`s не престанува да не радува со новите модели со кои се ...