Тренд на неделата: Дотерани на дожд со Springfield мантилче

 

Весели есенски мантилчиња совршени за дождливите денови пристигнаа во продавниците Спрингфилд.

mantil 100

Повторно ве разочара дождливото утро? Повторно се задржавте подолго пред гардероберот двоумејќи се што да облечете на вакво време.

Погледнете во нашиот излог.

mantilce 1

mantil 90

Сино со ситни бели цветови или весело цветно мантилче дизајнирано со мисла да ви го разведри денот уште од утрото.

mantil 3

Побрзајте во продавниците Springfield по вашиот моден партнер за есенските денови.

x

Check Also

ТВ-серијата „Зоки Поки“ продолжува да ја освојува Скандинавија

ТВ-серијата „Зоки Поки“ продолжува да ја освојува Скандинавија. По најавата за емитувањето ...