Тренд на неделата: Дуксер од Superdry

Погледнете го овој фраерски дуксер со качулка од Superdry.

Во трендовска металик-сребрена боја, со овој дуксер секаде ќе оставите впечаток. Совршен е за секоја „кежуал“ и спортска комбинација.

Достапен е во продажба во брендираната продавница Superdry во Скопје Сити Мол или во онлајн продажба – ТУКА.

 

x

Check Also

На слончето на Халкбанк му треба име! Биди кум на новата маскота за Детско штедење и можеш да добиеш 10.000 ден

Во октомври, месецот на штедење, Халкбанк ја претстави својата нова маскота за ...