Тренд на неделата: Два модела чизми од GEOX со попуст!

Време е за паметен шопинг. Омилените кожени високи чизми од GEOX  сега може да ги купите по многу пристапна цена со попуст во брендираната продавница GEOX во Скопје Сити мол.

Достапни се во модел со повисока и со пониска потпетица, во две бои – кафена и црна.

Овие удобни и трендовски чизми може да си ги изнаносиме не само до крајот на зимата туку и во раната пролет.

x

Check Also

ТВ-серијата „Зоки Поки“ продолжува да ја освојува Скандинавија

ТВ-серијата „Зоки Поки“ продолжува да ја освојува Скандинавија. По најавата за емитувањето ...